Yön Veren Misyonumuz

YIRCALI ailesinin önderliğinde kurulan Dostum Yem, Türkiye’nin kurulan ilk yem fabrikalarından biridir. Dostum Yem, Türkiye’de modern ve ekonomik hayvancılığın gelişmesine her zaman destek olmuş ve bu yönde her türlü yatırımı zamanında yapmıştır. Balıkesir’in ülkemizde hayvancılık sektöründe öne çıkan illerinden biri olmasında, Dostum Yem’in katkıları büyüktür.

Hayat amacımız;

Ülke hayvancılığını daha verimli hale getirmek için yenilikçi ve çözüm odaklı çalışıyoruz.

Yetiştiricilerimizin İhtiyaçlarını Önemsiyoruz

Dev Yatırımlarla

İhtiyacınız Olan Özel Ürünlerimizle

Sektörün İlk Ar-Ge Merkezimiz İle

Yıllardır azim ve titizlikle yaptığımız çalışmaları 2017 yılında Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın onayı ile sektörün ilk Ar-Ge Merkezi ünvanına sahip firma olduk.

Projeler

Yetiştiricilerinin ihtiyacına yönelik 10’dan fazla ürün ve proje Bakanlık tarafından onaylandı.

Kimya Laboratuvarı

Alanında uzman personel ve son teknoloji cihazları ile üretimin tüm aşamalarını takip ederek sürdürülebilirliği kontrol atına alır.

Personel

Yetiştiricilerimizden gelen sorunları mercek altına alarak çözüm üreten, sadece sektörün ihtiyaçlarına yönelmiş personele sahiptir.

Teknolojik Altyapı

Sahip olduğu teknolojik alt yapısı ile bayi ağının anlık sipariş takip, yönetimsel ve finansal süreçlerini en güvenli şekilde sağlar.

Yetiştiricinin ihtiyacı olan ürün çeşitliliği, kalite ve bilgi açığını her zaman bünyesinde bulundurduğu teknik personelleri ve danışmanları yoluyla yetiştiricisine sunan Dostum Yem, bu yönde yaptığı yatırımlarla yıllardır sektörüne yön veren bir kuruluş olmuştur.
Profesyonel bir yönetim anlayışıyla çalışan Dostum Yem, sektöründe birçok ilke imza atma başarısını göstermiştir. Dostum Yem, 2002 yılında karma yem üretiminde TSE ISO 9001-2000 kalite sistem belgesini alan ilk firma olmuştur.

Gelecek hayalimiz;

Sektördeki yenilikçi ve hizmet odaklı çalışma sistemimizi ülke geneline yaymaktır.

Menü